Speciální balíček pro české maminky

Odvedly jste děti do školek a škol a přemýšlíte, jak využít následujícího školního roku pro sebe?

Uvažujete o návratu do práce, ale nejste si jisté? Nebo nevíte, jak se do toho pustit?

Nemáte nikoho, kdo je tu pro změnu jen pro Vás a podporuje Vás?

 

Image credits: Julia Caesar

Pomůžu Vám najít tu správnou cestu pro Vás, abyste se sebou byly spokojené. Budete šťastnější a konečně uskutečníte plánované změny.
Už po dvou měsících budete pyšná na své výsledky!

Program

Balíček pro české maminky je efektivní program, jak začít se změnou, kterou už dlouho plánujete, ale nedaří se Vám začít, nevíte jak nebo se bojíte. Získáte kouče, který Vás podpoří a zároveň Vám dá konkrétní nástroje, informace a kontakty, které potřebujete.

Balíček pro české maminky ve dvou formách: pracovní a osobní

Pracovní balíček obsahuje

 • první koučinkové sezení, kde probereme Vaši situaci, zkušenosti a plány
 • osobnostní test (silné stránky, na kterých stavět; co Vám dělá radost apod.)
 • hloubkovou analýzu Vašich profesních a osobních potřeb
 • koučink, jak je skloubit se švýcarským pracovním trhem a Vaší rodinnou situací
 • CV konzultaci + přípravu na pohovory

Osobní balíček obsahuje

 • první koučinkové sezení, kde probereme Vaši situaci a změny, které chcete uskutečnit
 • osobnostní test (silné stránky, na kterých stavět; co Vám dělá radost; znáte se? apod.)
 • zjistíme, co Vám chybí a co Vám doposud doopravdy bránilo změnu uskutečnit
 • plán a podpora při realizaci konkrétních kroků
 • koučink na jakékoliv osobní téma a telefonická či emailová podpora mezi jednotlivými setkáními

Cena balíčku

Zvýhodněná cena pro Český Klub Zürich: CHF 350.- (místo CHF 500.-) za 5 koučinkových sezení.
Nabídka platí pro členky ČKZ i pro zájemkyně o koučink, které se k nabídce dostanou díky ČKZ.

Co je koučink?

Pro vysvětlení koučinku se můžeme nejdříve podívat na srovnání se sportovním koučinkem: žádný seriozní sportovec neočekává vrcholové výkony bez kouče. Aby uspěli, potřebují sportovci někoho, kdo je povede k jejich osobnímu maximu. Jejich koučové dělají mnohem více než rozvíjení jejich technických znalostí – pomáhají také stanovit si cíle, srovnat se s tlakem a stresem, který ovlivňuje jejich pohodu; vytvořit si vizi úspěchu; udržet motivaci a zůstat soustředěni. Jsou stejně tak trenéři těla jako mysli.
Osobní koučink dělá totéž pro Váš osobní život.


Kdo je Lenka Sedlacek?

 • Lenka Sedlacek
 • Svůj profesní život jsem začala ve finančních a auditorských funkcích ve velkých bankách. Velké korporace jsou v mnoha ohledech tvrdým prostředím: uspět pod tlakem a korporátní politikou a zároveň si udržet osobní integritu je výzva; mít v rovnováze pracovní a soukromý život, zažívat frustraci z nedostatku smyslu této práce… sama jsem to zažila a proto jsem si najala kouče.
  Díky koučování jsem sama uskutečnila zásadní změny v mém životě a začala cestu osobního rozvoje. Začala jsem se zabývat pozitivní psychologií a technikami, jak se nejlépe vyrovnat se životními změnami. Nakonec jsem koučink vystudovala a sama se koučem stala. Je to pro mě nejlepší kombinace, jak mohu spojit své znalosti z businessu a znalosti lidského chování s mojí vášní pomáhat lidem s jejich osobním růstem. Profesně i osobně zažívám dnes mnohem radostnější a vyrovnanější život a mým cílem je pomáhat svým klientům na podobné cestě realizovat vysněné změny.

  Proto často pracuji s lidmi, kteří prochází většími či menšími životními změnami. Sama jsem změnu mnohokrát zažila – žila a pracovala jsem ve třech různých zemích a také jsem zažila úplnou profesní reorientaci. Naučila jsem se, jak úspěšně zvládnout začínat znovu a znovu od nuly a zároveň být pokaždé zkušenější, silnější a šťastnější! Nyní žiji ve Švýcarsku, jsem vdaná a jsem matkou malých dvojčat. Všechny tyto životní zkušenosti mě přivedly k mému osobnímu motu: Jsme tím, kým se rozhodneme být! A budu velmi ráda, když Vás budu moci podpořit na Vaší cestě stát se tím, kým toužíte být!

   
  Další informace o mně (v angličtině)

   

Otázky a registrace

Láká Vás to, ale stále váháte? Napište mi svůj kontakt a otázku a probereme spolu, jestli je koučink správná věc pro Vás.

  Image credits: Julia Caesar